Leczenie stomatologiczne z zapłatą w ratach

Dziecko w gabinecie dentystycznym – ekstrakcja mleczaków
4 lutego, 2021
Fluoryzacja dentystyczna
5 lutego, 2021
Pokaż wszystkie

Leczenie dentystyczne często wymaga szczególnego nakładu finansowego, zwłaszcza w wypadku zabiegów ortodontycznych lub implantacji, których koszt jest połączona nie tylko z działaniem lekarza dentysty, ale też z surowcami, z jakich zostaną przygotowane implanty lub aparaty. Może zatem być tak, że pacjent potrzebujący natychmiastowego leczenia stomatologicznego nie ma odpowiednich środków finansowych, a wizyta na fundusz zdrowia ma zbyt daleki termin. Wtedy dobrym rozwiązaniem jest kredyt medyczny Mediraty.

Taki sposób opłacania zabiegów stomatologicznych jest nie tylko wygodny ze względu na możliwość rozdzielenia kosztów na raty, ale również daje większe szanse na leczenie z najlepszymi i najtrwalszymi materiałami, które z reguły mają niemałe ceny. Kredyt medyczny Mediraty zawiera takie zabiegi dentystyczne jak: leczenie zachowawcze i ortodontyczne, prace implantacyjne i protetyczne, chirurgię stomatologiczną oraz zabiegi estetyczne, udoskonalające wygląd jamy ustnej. To udostępnia pacjentom duży zakres możliwości.

Kredyt medyczny Mediraty jest dostępny w wielu najlepszych klinikach i placówkach dentystycznych, co pozwala pacjentom na korzystanie z usług dentystycznych najwyższej klasy w wygodnych ratach. Spłatę Medycznego kredytu Mediraty można dostosować do swoich zdolności finansowych, wybierając kredyt ze spłatą w ciągu od 12 do nawet 60 rat. Dzięki temu wszyscy mogą pozwolić sobie na leczenie dentystyczne w komfortowym, ratalnym systemie spłaty.

Komentarze są wyłączone.

Używamy cookies, aby zapewnić, że damy Ci najlepszą jakość na naszej stronie internetowej.
Ok