Zobacz efekt wybielania zębów u dentysty

 
niezwykła metamorfoza dzięki wybielaniu zębów w gabinecie stomatologicznymwybielanie zębów w gabinecie stomatologicznym daje najlepsze efekty

Metody wybielania zębów u dentysty

  • Lampa Beyond W naszym gabinecie oferujemy wybielanie zębów za pomocą lampy Beyond. Jest to najlepsza droga do śnieżnobiałego uśmiechu. Lampa Beyond posługuje się zimnym światłem, dzięki czemu nie uszkadza nerwów, ani szkliwa, jest całkowicie bezpieczna. Niebieskie światło gwarantuje olśniewające efekty, a zabieg trwa zaledwie od 30 – 45min. W tym czasie są likwidowane wieloletnie przebarwienia, spowodowane paleniem papierosów, czy piciem kawy. Efekty utrzymują się nawet kilka lat. Jednak należy pamiętać, że efekt tyczy się tylko zębów naturalnych, światło nie ma wpływu na wszelkiego rodzaju implanty i licówki. Jakość wybielania zależy od indywidualnych czynników pacjenta i stanu wcześniejszego zębów. Lampa Beyond działa też na zęby martwe, które utraciły swój kolor na wskutek obumarcia.
  • Metoda nakładkowa Zapraszamy na konsultację w sprawie metody nakładkowej. Nasi stomatolodzy chętnie dobiorą specjalnie dla ciebie indywidualne nakładki, dostosowane do układu szczęki i żuchwy. Metoda ta jest domowym sposobem na wybielenie zębów. Trwa zazwyczaj od 7 do 10 dni. Nakładki stosuje się na noc, przy odpowiednim użytkowaniu są one całkowicie bezpieczne. Dentysta na wizycie informuje dokładnie o tym, jak posługiwać się nakładkami i pastą wybielającą. Ważne jest, aby były one odpowiednio dopasowane do potrzeb pacjenta, inaczej byłyby nieskuteczne lub mogłyby uszkodzić tkanki miękkie jamy ustnej.

Inne sposoby wybielania zębów

Jak zadbać o zęby po wybielaniu?

Istotne jest stosowanie białej diety, czyli nie spożywanie posiłków zawierających barwniki, unikanie picia kawy i palenia papierosów. Najważniejsze są pierwsze dwa dni, późniejsza dieta zależy już od pacjenta. Kolor kształtuje się przez około 2 tygodnie od zabiegu, w tym czasie również należy unikać wszelkich barwiących substancji. Trwałość i efektywność procesu wybielania w dużym stopniu zależy od pacjenta i jego diety. Zalecamy też stosowanie past wybielających i mycie zębów nawet kilka razy dziennie.
Używamy cookies, aby zapewnić, że damy Ci najlepszą jakość na naszej stronie internetowej.
Ok