Gabinet stomatologiczny z wybielaniem zębów lampą

Aparat na zęby, którego nie widać – Orthocaps
11 lutego, 2021
Usuwanie zębów i korzeni zębów
12 lutego, 2021

Wśród spożywanych przez pacjentów pokarmów i napojów jest wiele produktów, jakie zmieniają kolor zębów. Do zazwyczaj wyliczanych należą kawa, soki albo różne kolorowe owoce. Pacjentom zależy jednak aby możliwe było niwelowanie efektów zjadania barwiących pokarmów, ponieważ białe zęby są wysoko estetyczne i kojarzą się ze zdrowiem. Bywa jednak tak, że nawet wyleczone zęby mają żółtawy kolor. Odpowiedzią na ten problem są zabiegi wybielania zębów. Oprócz codziennej pielęgnacji popularnymi wybielającymi pastami, pacjenci mogą zdecydować się na fachowe dentystyczne zabiegi wybielające, na przykład poprzez naświetlanie specjalistycznymi lampami.

Jedną z najpopularniejszych lamp jest lampa Beyond, czyli innowacyjna technologia, oferująca wybielanie zębów, mające zadowalające i trwałe rezultaty już po pierwszym zabiegu naświetlania. Co więcej ten typ zabiegu usuwa do 98% bakterii namnażających się w jamie ustnej oraz zmniejsza zapalne stany przyzębia, a do tego wspomaga hartowanie kompozytów i wypełnień stomatologicznych. Zatem wybielanie zębów, chociaż najbardziej pożądane, nie jest wyłącznym dodatnim efektem zabiegu.

Lampa Beyond jest nowoczesnym urządzeniem, zdolnym do obracania ramienia w zasięgu 360°, co sprawia, że może zostać dostosowana do różnych pozycji pacjenta, co zwiększa wygodę i dokładność pracy. Dodatkowo także intensywność naświetlania lampy może zostać dopasowana do potrzeb pacjenta, w zgodzie z zaleceniami lekarza stomatologa. Natężenie światła może mieć trzy warianty: intensywne, standardowe lub łagodne w zależności od tego, jak silne są przebarwienia. Dzięki lampie Beyond wybielanie zębów staje się prostsze.

Komentarze są wyłączone.

Używamy cookies, aby zapewnić, że damy Ci najlepszą jakość na naszej stronie internetowej.
Ok