Czysty gabinet stomatologiczny –  bezpieczne usługi

Co niszczy zdrowie zębów?
21 lipca, 2020
Sterylizacja przyborów stomatologicznych korzystając z myjni termo-dezynfekującej
28 lipca, 2020
Pokaż wszystkie

Czysty gabinet stomatologiczny –  bezpieczne usługi

W pracy stomatologa ważne są nie tylko umiejętności, wiedza i staż pracy. W trakcie każdego zabiegu stomatolog używa narzędzi, które stosuje się wielokrotnie. Z tego powodu stomatolodzy tak mocno zwracają uwagę na to, aby gabinet dentystyczny był wysprzątany, a narzędzia sterylne.

Specjalnie dla pacjentów w gabinetach dentystycznych używane są unikalne maszyny sterylizacji. Bezpieczeństwo każdego, kto postanowi podjąć się leczenia zębów w gabinecie. Bez względu na to, czy pacjent zgłasza się na kontrolny przegląd zębów, chciałby skorzystać z zabiegu wybielania zębów, czy wymaga dłuższego leczenia, jak wstawianie implantów albo leczenia kanałowego, odkażony gabinet stomatologiczny to konieczność.

System sterylizacji pozwala na całkowite odkażanie wszelkich narzędzi stomatologicznych. Specjalne autoklawy oraz myjnie termo-dezynfekujące, kontrolowane komputerowo, co oznacza, że na kolejnych etapach sterylizacji stomatolog monitoruje działanie systemu. Urządzenia odkażające wnikliwie oczyszczają narzędzia, potem neutralizują ekstrakty czyszczące i przystępują do całkowitej sterylizacji. W kolejnych krokach swojej pracy urządzenia odkażające eliminują mikroorganizmy oraz bakterie, gwarantując całkowitą czystość narzędzi.

Odkażone narzędzia dentystyczne gwarantują tak samo dentystom jak i pacjentom bezpieczeństwo.

Komentarze są wyłączone.

Używamy cookies, aby zapewnić, że damy Ci najlepszą jakość na naszej stronie internetowej.
Ok