Czysty gabinet dentystyczny – podstawa pracy dentysty

Czym jest wkład koronowo-korzeniowy
2 marca, 2021
Odkażanie przyborów dentystycznych za pomocą myjni termo-dezynfekującej
3 marca, 2021
Pokaż wszystkie

W zawodzie stomatologa niezbędne są nie tylko umiejętności, wiedza i doświadczenie. Podczas każdego zabiegu stomatolog korzysta z narzędzi, które właściwie stosuje się wielokrotnie. Z uwagi na to stomatolodzy tak bardzo poświęcają uwagę na to, żeby gabinet dentystyczny był schludny, a narzędzia odkażone.

To dla pacjentów w klinikach stomatologicznych stosowane są skuteczne systemy sterylizacji. Bezpieczeństwo każdego, kto postanowi podjąć się naprawy zębów u stomatologa. Bez względu na to, czy pacjent wybiera się na przegląd zębów, zamierza skorzystać z zabiegu wybielania zębów, czy podejmuje się ukierunkowanego leczenia, jak aplikowanie implantów lub leczenia kanałowego, sterylny gabinet stomatologiczny to konieczność.

Machina do sterylizacji umożliwia kompleksowe czyszczenie wszystkich narzędzi stomatologicznych. Specjalne myjnie termo-dezynfekujące oraz autoklawy, kierowanych komputerowo, dzięki czemu na wszystkich fazach sterylizacji stomatolog sprawdza działanie systemu. Urządzenia sterylizujące dokładnie myją narzędzia, po czym neutralizują ekstrakty czyszczące i przystępują do całkowitej dezynfekcji. W poszczególnych fazach swojej pracy maszyny sterylizujące zabijają mikroorganizmy oraz bakterie, zapewniając absolutną czystość narzędzi.

Sterylne narzędzia stomatologiczne zapewniają tak samo stomatologom jak i pacjentom całkowite bezpieczeństwo.

Komentarze są wyłączone.

Używamy cookies, aby zapewnić, że damy Ci najlepszą jakość na naszej stronie internetowej.
Ok