Fluoryzacja zębów
25 września, 2019
Zabiegi higienizacji
23 października, 2019
Pokaż wszystkie

Wybielanie zębów – lampa beyond Toruń

Wśród kupowanych przez pacjentów napojów i pokarmów jest wiele produktów, jakie zmieniają kolor zębów. Do zazwyczaj wyliczanych należą kawa, soki czy różne kolorowe owoce. Dla pacjentów bardzo ważne żeby możliwe było usuwanie efektów zjadania barwiącego jedzenia, dlatego że białe zęby są kojarzą się ze zdrowiem i są wysoko estetyczne. Bywa jednak tak, że nawet pielęgnowane zęby mają żółty kolor. Odpowiedzią na ten problem są zabiegi wybielania zębów. Oprócz codziennej pielęgnacji specjalnymi wybielającymi pastami, pacjenci mogą podjąć profesjonalne dentystyczne zabiegi wybielające, na przykład poprzez naświetlanie specjalnymi lampami.

Jedną z najpopularniejszych lamp jest lampa Beyond, innowacyjna technologia, która oferuje wybielanie zębów, mające przyzwoite i trwałe rezultaty nawet po jednym zabiegu naświetlania. Ponadto ten typ zabiegu niszczy do 97% bakterii znajdujących się w jamie ustnej oraz pomniejsza zapalne stany przyzębia, a także wspiera hartowanie wypełnień i kompozytów stomatologicznych. Zatem wybielanie zębów, choć najbardziej pożądane, nie jest wyłącznym dodatnim efektem zabiegu.

Lampa Beyond jest innowacyjnym urządzeniem, zdolnym do obracania ramienia w zasięgu 360°, co sprawia, że może zostać dopasowywana do dowolnej pozycji pacjenta, co poprawia dokładność pracy i wygodę. Dodatkowo również siła naświetlania lampy może zostać dopasowana do potrzeb pacjenta, w zgodzie z zaleceniami lekarza dentysty. Natężenie światła może mieć trzy warianty: łagodne, standardowe lub intensywne w zależności od tego, jak mocne są przebarwienia. Wybielanie zębów dzięki lampie Beyond jest znacznie prostsze.

https://edclinic.pl/lang/pl/metamorfozy/

Komentarze są wyłączone.

Używamy cookies, aby zapewnić, że damy Ci najlepszą jakość na naszej stronie internetowej.
Ok