Ekstrakcja ósemek – co robić, kiedy boli ósemka
9 lutego, 2021
Resekcja korzenia  w chirurgii stomatologicznej
10 lutego, 2021
Pokaż wszystkie

DSD, czyli Digital Smile Design to innowacyjna technika, za pomocą której rezultat zabiegów dentystycznych może być przedstawiony pacjentowi jeszcze przed rozpoczęciem leczenia. Ta technika opiera się na cyfrowej wizualizacji przyszłego uśmiechu, tworzonej wspólnie z samym pacjentem. Osoby, które podejmą leczenie z wykorzystaniem nowoczesnej technologii DSD, będą włączone w cały proces twórczy. To oznacza możliwość uwzględnienia w projekcie wszystkich oczekiwań pacjenta oraz jego pełną kontrolę nad kolejnymi działaniami oraz ostatecznym efektem, jaki zostanie osiągnięty.

Zanim lekarz stomatolog przystąpi do pracy odbywa indywidualny wywiad z pacjentem, którego założenia będą fundamentem dla tej metody. DSD powstaje na podstawie wykonywanych zdjęć fotograficznych, na których będą wykonywane cyfrowe zmiany, ukazujące zestawienie uśmiechów pacjenta przed zabiegami stomatologicznymi oraz po ich zakończeniu. Ta metoda doskonale ukazuje ostateczne efekty pracy dentysty, zanim pacjent zdecyduje się podjąć jakiekolwiek czynności związane z leczeniem dentystycznym.

DSD jest unikalnym planem leczenia sporządzanym w nowoczesny, cyfrowy sposób. Wszystkie projekty są sporządzane z najwyższą dokładnością, na miarę osobistych potrzeb oraz jest dostosowany do osobowości i cech fizycznych pacjenta. Uśmiech, który będzie pasował jednemu pacjentowi, nie musi pasować u innego, a przecież wszyscy pacjenci zasługują na swój idealny uśmiech. Metoda DSD wykonana przez profesjonalnego dentystę dopasuje uśmiech do każdego.

Komentarze są wyłączone.

Używamy cookies, aby zapewnić, że damy Ci najlepszą jakość na naszej stronie internetowej.
Ok