Wybielanie lampą Beyond
21 września, 2020
Co to jest chirurgiczna resekcja zęba ?
30 września, 2020
Pokaż wszystkie

Odbudowa zębów na implantach zębowych

Obecnie implanty dają wiele możliwości poprawy estetyki uśmiechu. Często bywa tak, że pacjent wymaga wymiany dużej ilości zębów, a czasami nawet pełnego łuku. Implanty bardzo dobrze imitują pojedyncze zęby, a także mogą być wszczepione w zamian za dużą ilość zębów. Obecnie istnieje również inny sposób uzupełnienia kilku usuniętych zębów. Mało inwazyjny, a daje ten sam rezultat .

W przypadku odbudowy pełnego łuku dentyści zalecają oparcie całkowitej protezy na zaledwie 4 implantach. Za pomocą tego stomatolog minimalizuje ilość wszczepów, jakie będą formą filarów dla odbudowy protetycznej. Ta ilość wystarcza, a rezultat jest wygodny i trwały w korzystaniu. Ta metoda sprawdzi się u osób, które nie mogą lub nie chcą mieć np. zwykłych protez. Według stomatologów to jeden z najtrwalszych sposobów protetycznych, trwale obudowujących cały łuk zębowy.

Użycie 4 implantów sprawia, że leczenie protetyczne jest zdecydowanie mniej inwazyjne. Na właściwe wygojenie się implantów zębów i zintegrowanie ich z kośćmi potrzeba czasu, jednak nie ma co przekonywać, że trwały rezultat na na lata jest warty podjęcia leczenia. W trakcie wizyt w gabinecie stomatolog przedstawia kroki leczenia i dba, by pełen proces odbywał się poprawnie. Po zakończeniu leczenia pacjent zyskuje estetyczny uśmiech, komfort żucia o zdrowie i możliwość prawidłowej wymowy.

Komentarze są wyłączone.

Używamy cookies, aby zapewnić, że damy Ci najlepszą jakość na naszej stronie internetowej.
Ok