Ortodoncja – aparat ortodontyczny
3 lutego, 2021
Profesjonalne oczyszczanie zębów 
3 lutego, 2021
Pokaż wszystkie

Gdzie wybielić zęby lampą Beyond

Wśród spożywanych przez pacjentów pokarmów i napojów jest wiele produktów, które wpływają na kolor zębów. Do najczęściej wyliczanych należą soki, kawa albo różne kolorowe owoce. Pacjentom zależy jednak żeby możliwe było usuwanie efektów zjadania barwiącego jedzenia, ponieważ białe zęby są kojarzą się ze zdrowiem i są wysoko estetyczne. Zdarza się jednak, że nawet pielęgnowane zęby mają żółty kolor. Rozwiązaniem tego problemu są wybielające zęby zabiegi. Oprócz codziennej pielęgnacji popularnymi pastami wybielającymi, pacjenci mogą zdecydować się na profesjonalne stomatologiczne zabiegi wybielania, na przykład poprzez naświetlanie specjalistycznymi lampami.

Jedną z najbardziej znanych lamp jest lampa Beyond, czyli innowacyjna technologia, która oferuje wybielanie zębów, dające przyzwoite i trwałe rezultaty nawet po pierwszym zabiegu naświetlania. Ponadto ten rodzaj zabiegu usuwa do 98% bakterii znajdujących się w jamie ustnej i pomniejsza zapalne stany przyzębia, a także wspiera hartowanie kompozytów i wypełnień stomatologicznych. Zatem wybielanie zębów, chociaż najsilniej pożądane, nie jest wyłącznym pozytywnym efektem zabiegu.

Lampa Beyond jest innowacyjnym urządzeniem, z ramieniem obracającym się w zasięgu 360°, co sprawia, że może być dostosowana do różnych pozycji pacjenta, co poprawia dokładność pracy i wygodę. Ponadto również natężenie naświetlania lampy może być dopasowana do potrzeb pacjenta, według zaleceń dentysty. Natężenie światła może mieć trzy warianty: intensywne, standardowe lub łagodne w zależności od tego, jak silne są przebarwienia. Dzięki lampie Beyond wybielanie zębów jest znacznie prostsze.

Komentarze są wyłączone.

Używamy cookies, aby zapewnić, że damy Ci najlepszą jakość na naszej stronie internetowej.
Ok