Zabiegi stomatologiczne Toruń cennik
Ceny zabiegów stomatologicznych
17 sierpnia, 2019
Ligatury ortodontyczne - ortodonta Toruń
Ligatury ortodontyczne
24 września, 2019
Pokaż wszystkie

Dentysta na kredyt

Stomatolog leczenie na raty kredy na implanty

Leczenie stomatologiczne niekiedy wymaga szczególnego nakładu pieniężnego, zwłaszcza w przypadku implantacji lub zabiegów ortodontycznych, których cena jest połączona nie tylko z pracą dentysty, ale również z surowcami, z których będą przygotowane aparaty czy implanty. Może więc zdarzyć się tak, że pacjent wymagający szybkiego leczenia stomatologicznego nie ma odpowiednich środków pieniężnych, a wizyta na fundusz zdrowia ma zbyt daleki termin. Wtedy dobrym rozwiązaniem jest kredyt medyczny Mediraty.

Ten sposób płacenia za zabiegi stomatologiczne jest nie tylko komfortowy z uwagi na możliwość podzielenia wydatku na raty, ale również daje większe możliwości leczenia z najlepszymi i najtrwalszymi materiałami, które zwykle mają spore ceny. Medyczny kredyt Mediraty zawiera takie zabiegi stomatologiczne jak: leczenie zachowawcze i ortodontyczne, prace implantacyjne i protetyczne, chirurgię stomatologiczną oraz zabiegi estetyczne, udoskonalające wygląd jamy ustnej. To udostępnia pacjentom duży zakres możliwości.

Medyczny kredyt Mediraty jest dostępny w wielu profesjonalnych placówkach i klinikach dentystycznych, co umożliwia pacjentom na korzystanie z usług dentystycznych najwyższej jakości w komfortowych ratach. Spłatę Medycznego kredytu Mediraty można dopasować do swoich możliwości finansowych, wybierając kredyt ze spłatą w ciągu 12 lub nawet 60 rat. Dzięki temu wszyscy mogą pozwolić sobie na leczenie stomatologiczne w wygodnym, ratalnym systemie płatniczym.

https://edclinic.pl/lang/pl/zabiegi-stomatologiczne-torun-cennik/

Komentarze są wyłączone.

Używamy cookies, aby zapewnić, że damy Ci najlepszą jakość na naszej stronie internetowej.
Ok